>> Úvodní stránka  >> Novinky  >> VLT terminály  >> VHP - výroba MOD  >> VHP - výroba cizí  >> Platební terminály  >> Měničky  >> Jackpot  >> Výroba kabeláží  >> Aktualizace softwaru  >> Přídavné akceptory  >> Modelářské GPS  >> Židle k automatům  >> Rozcestník dílů  >> Internetový obchod  >> Reklamní činnost  >> Tipy a triky  >> Zasílání novinek  >> Bazar-MOD  >> Bazar  >> Obchodní podmínky  >> Reference  >> Kontakt


 
Jedná se o vysoce kvalitní a spolehlivý jackpot, jehož hlavní výhodou je, že k oproti konkurenčním výrobkům je připojení jednotlivých VHP bezdrátové.
Systém se skládá z centrálního serveru s vysokým dosahem, ke kterému se přihlašují řídící desky umístěné v jednotlivých VHP.
Připojení řídící desky ve VHP je velice jednoduché, využívá se standardně používaného konektoru pro jackpot (konektor Canon 15 pin), kterým je vybavena většina strojů (VHP firmy MOD elektronik, s.r.o. jsou tímto konektorem vybaveny vždy).
Aktuální stav Jackpotu se zobrazuje na běžném počítačovém monitoru nebo LCD/plazma televizi se vstupem pro počítačový VGA signál.

Jackpot splňuje veškeré požadavky pro jackpoty provozované v roce 2009 a je k němu dodáváno EZU.

V současnoti je plně funkční systém propojení jednotlivých VHP se serverem jackpotu a zobrazení stavu jackpotu na monitoru připojeném k serveru. Dále připravujeme propojení serveru jackpotu s venkovním LED displejem jackpotu. Ve vývoji je také webové rozhraní, přes které bude možno sledovat stavy VHP v hernách z pohodlí kanceláře nebo domova.
Řídící deska (stanice) - 4 000,-Kč bez DPH / 1 VHP:
Tato řídící deska je umístěna v každém VHP, který je připojen k jackpotu. Spojení se serverem jackpotu je realizováno bezdrátově. Je osazena klasickým 15-ti pinovým konektorem Canon, ketrý se běžne k připojování jackpotů používá. K desce je možno připojit i externí anténu pro zvýšení dosahu, v praxi se ale ukázalo, že dosah jackpotu je v běžných podmínkách naprosto dostačující. Dále deska obsahuje konektor pro připojení standardního majáku, který je součástí sady pro připojení VHP.

Server jackpotu (centrála) - 50 000,-Kč bez DPH / 1 herna:
Server se skládá z počítače, na kterém běží ovládací software. K počítači je připojený modul s anténou pro bezdrátový příjem dat z jednotlivých VHP a tiskárna pro vytištění účetnictví. Na modulu jsou také umístěny počítadla a zámek obsluhy a servisu.
Pomocí jednoduchého grafického rozhraní lze vyhledat a autorizovat všechny řídící desky v dosahu, měřit sílu signálu a nastavit jejich základní parametry.

Ukázka venkovního hranatého jackpotu:


Tento typ vyrábíme v jednostranném i oboustranném provedení.


Ukázky obrazovek vnitřního jackpotu:
Zobrazení aktuální částky
v jackpotu:
Výhra hlavního
jackpotu:
Výhra bonusového
jackpotu:
Nastvení parametrů
VHP:
Vyhledávání a autorizace
desek:
Měření kvality
signálu:

Veškeré potřebné informace jsou uvedeny v manuálu k jackpotu:
Manuál jackpotu (0.1 MB)


MOD elektronik | Copyright (C) 2004-2016, Created by KUTY and VOHE. All rights reserved.